Nezih Erkek Öğrenci Apartları
Özel Nezih Yüksek Öğrenim Öğrenci Apartları
Büyükdere Mahallesi, Millet Caddesi, No: 29
nezihapart@gmail.com
0222 239 22 29 - 0505 321 00 65- 0552 477 22 29

"Sağlık İçin Spor ve Bisiklet Turu" Protokolü İmzalandı

23.08.2019 

Sağlık için hareketli yaşamın, spor yapmanın önemini vurgulamak ve temiz ulaşım aracı olarak bisiklet kullanmayı yaygınlaştırmak, öğrencilere, kamu çalışanlarına ve vatandaşlara örnek olmak, kurumlarımız arasında ilişkileri geliştirmek amacıyla Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Eskişehir Yeşilay Şube Başkanlığı ve Velesbid Eskişehir Bisiklet Derneği arasında protokol imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, Gençlik ve Spor İl Müdür vekili Beytullah TARHAN, İl Sağlık Müdür vekili Dr. Erdinç ÖZKURT, Yeşilay Cemiyeti Eskişehir Şube Başkanı Dr. Sıtkı KARACA, Velesbid Eskişehir Bisiklet Derneği Başkanı Rahime ÇELEN katıldı.                    

Protokol kapsamında gerçekleştirilecek faaliyetler ile madde bağımlılığı, dijital bağımlılık, hareketsiz yaşam gibi nedenlerle sağlıksız yaşam biçimine karşı mücadele için hareketli yaşamın ve spor yapmanın önemi konusunda farkındalık oluşturması amaçlanmaktadır.

Bu amaçla 27.08.2019 tarihinde ilk faaliyet gerçekleştirilecektir. Kurumların üst düzey yöneticileri ile personelin katılımları ile saat 09.00'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesinden başlayacak bisiklet turu Ayçayır Köyü'nde son bulacaktır.

 

Gönderen: haber
1952 defa okundu 
 


Eğitim
"LGS 2020" YERLEŞTİRME HAZIRLIK ÇALIŞMALARI BAŞLADI
İNSANSIZ HAVA ARACIMIZ FOTON’DAN ÖNEMLİ BAŞARI
HİDROANA EKİBİ ÖDÜLE DOYMUYOR
Anadolu Üniversiteli Akademisyenlere YÖK’ten üstün başarı ödülü
Elektrikli Araç Yarışları’nda Finale Kalma Başarısını Gösterdi

 

 
Nezih Erkek Öğrenci Apartları - 0222 239 22 29